Księgowość Częstochowa

 

 

 

Pełna księgowość Częstochowa

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe w Częstochowie

Skontaktuj się z nami

Księgowość Częstochowa

Biuro rachunkowe CKSK to firma z wieloletnim doświadczeniem. Od 2005 roku służymy pomocą z zakresu księgowości w Częstochowie. Przez ten czas zasięg świadczonych przez nas usług uległ znacznemu rozszerzeniu. Oferujemy nowoczesną obsługę kadrową i prawno-podatkową. Pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom. Zarówno firmom o stabilnej sytuacji, jak i typu start-up. Z naszych usług korzystają firmy debiutujące na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku Newconnect.

Usługi rachunkowe prowadzimy dla firm z Częstochowy i z innych miast jak Warszawa, Katowice, Łódź, Poznań. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu księgowości online. Pozwala ona w jak najszybszym czasie uzyskać dostęp do dokumentów. Mogą mieć Państwo zatem kontrolę nad sytuacją finansową firmy z dowolnego miejsca na Ziemi.

Nowoczesne rozwiązania dla spółek w Częstochowie

W Centrum Księgowym Spółek Kapitałowych stawiamy na wiedzę. Prawne zmiany z zakresu finansów zachodzą naprawdę szybko. Z tego powodu, nasz zespół stale się rozwija, aby sprostać najnowszym standardom. Wszystkie nasze usługi wykonywane są w sposób rzetelny z wykorzystaniem innowacyjnych procesów.

Programy, takie jak E-Analiza, E-Faktury, E-Cash Flow i E-Raporty, pozwalają na bezbłędne i szybsze przygotowanie dokumentów. W celu uzyskania dostępu do statystyk firmy, mogą Państwo o dowolnej porze zalogować się do monitorowanej Platformy Internetowej. Dane firmy w niej zawarte są chronione i całkowicie bezpieczne.

Nasze biuro rachunkowe obok zautomatyzowanych procesów wykorzystujących branże IT, oferuje inne nowoczesne rozwiązania dla spółek. Należy do nich obsługa spółek notowanych na rynku Newconnect lub chcących inwestować z wykorzystaniem, coraz to popularniejszego, crowdfundingu udziałowego. Z uwagi na dopiero wchodzące w życie unijne regulacje prawne w tym zakresie, służymy doradztwem zarówno platformom crowdfundingowym, jak i inwestorom. Wiemy, że sytuacja prawno-podatkowa tych podmiotów wiąże się z dużą niepewnością.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej obsługi księgowości w Państwa firmie zlokalizowanej w Częstochowie, bądź w innym mieście, zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto wybrać CKSK?

Po pierwsze, dla Państwa wygody. Oddając w nasze ręce księgowość spółki w Częstochowie, nie musicie się Państwo więcej martwić o terminowość i poprawność dokumentów finansowych. Rozwiejemy wszelkie niepewności związane z kwestiami opodatkowania. Zajmiemy się sprawami urzędowymi. Przeprowadzimy audyt księgowy lub kadrowo-płacowy. To wszystko, pozwoli zachować spokój i zaoszczędzi Państwu czas, który można przeznaczyć na rozwój firmy.

Po drugie, wiedza i doświadczenie. Dowodem tego są sprawozdania finansowe, bilans i pomoc prawna przygotowane dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Firmy te szczególnie doceniają nasze starania, co tylko potwierdza nasz profesjonalizm i jakość realizowanych usług w obrębie księgowości i nie tylko.

Po trzecie, technologia. Oferujemy księgowość tradycyjną i uproszczoną. Nasze usługi możemy świadczyć na odległość poprzez wykorzystanie elektronicznego systemu komunikacji. Automatyzacja procesów pozwala na skrócenie czasu pracy i wyeliminowanie błędów w dokumentach.

Jeśli szukają Państwo wykwalifikowanego biura rachunkowego w Częstochowie, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, która świadczy usługi z zakresu księgowości w Częstochowie i innych polskich miastach. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca i efektywna.