Księgowość Gdańsk

 

 

 

Pełna księgowość Gdańsk

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe w Gdańsku

Skontaktuj się z nami

Księgowość Gdańsk

W Centrum Księgowym Spółek Kapitałowych świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Kierujemy profesjonalną pomoc także firmom, które są lub zamierzają być notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych, lub wejść na rynek Newconnect. Wiemy, że ich obsługa, tak jak i spółek komandytowo-akcyjnych jest bardzo wymagająca. Zapewniamy, że jesteśmy sprostać każdemu finansowemu wyzwaniu.

Nasza oferta obejmuje księgowość i obsługę kadrowo-prawną. Wiedza, którą zdobyliśmy wraz z doświadczeniem jest ciągle przez nas rozwijana i aktualizowana ze wszystkimi zmianami legislacyjnymi.

Jakość naszych usług zapewnia szerokie zaplecze technologiczne. W CKSK wykorzystywane są najnowsze rozwiązania z branży IT. Dzięki temu nasza praca może być wykonywana precyzyjnie, szybko, bezbłędnie i z każdego miejsca na Ziemi. Nasze usługi oferujemy firmom w całej Polsce, w tym w Gdańsku. Wiąże się to z wprowadzeniem, dopiero wkraczającego na polski rynek, innowacyjnego systemu współpracy. Zbudowany jest on z E-Analizy zintegrowanej z MS-Excel, E-Faktury, E-Raportu i E-Cash Flow. To wszystko pozwoli Państwa firmie na dostęp do dokumentów i danych firmy przez 24h/7 dni w tygodniu.

Szukając zatem nowoczesnego i wykwalifikowanego biura rachunkowego, które zajmie się Państwa księgowością w Gdańsku lub innych mieście, zachęcamy do kontaktu.

Doradztwo prawne i biznesowe w Gdańsku

Nowoczesna księgowość zdecydowanie ułatwia proces prowadzenia usług rachunkowych. Nie jest możliwe jednak zautomatyzowanie rozwiązywania problemów natury prawnej. W CKSK przygotujemy dla Państwa regulaminy pracy, umowy spółek cywilnych, osobowych, kapitałowych oraz aneksy do pracy. Do naszych bieżących obowiązków może należeć przygotowywanie dokumentów na Zwyczajne Walne Zgromadzenia Wspólników. Ponadto, służymy osobistym doradztwem i konsultacjami, między innymi, przy chęci rejestracji, zmiany lub przekształcenia spółki.

Z perspektywy czasu, możemy powiedzieć, że podatkowe regulacje prawne zmieniają się naprawdę szybko. Wiemy więc, że nawet najbardziej wyspecjalizowani księgowi powinni się na bieżąco dokształcać. Nasza firma jest przygotowana na stały rozwój z zakresu prawa podatkowego i finansowego oraz księgowości.

Dlaczego CKSK powinno prowadzić Państwa księgowość?

W naszej firmie stawiamy na jakość i rzetelność wykonywanych usług. Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, co można sprawdzić i ocenić w systemie ESPI i EBI. To właśnie tam publikowane są sprawozdania finansowe i bilans, które przygotowaliśmy dla firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Księgowość online pozwala rozszerzyć naszą ofertę na inne miasta niż Gdańsk. Państwo również mogą kontrolować stan zaksięgowanych dokumentów z dowolnego miejsca. Jest to wygodny sposób prowadzenia rachunkowości zarówno dla nas, jak i przede wszystkim dla Państwa.

Elektroniczny system wykorzystywany w naszym biurze gwarantuje 100% bezpieczeństwa danych firmy. Jest on monitorowany, co pozwala na ochronę przed niepożądanym kontaktem osób trzecich.

Jeśli szukają Państwo efektywnych usług z zakresu księgowości, obsługi kadr, doradztwa prawnego, zachęcamy do kontaktu z nami!