Księgowość Katowice

 

 

 

Pełna księgowość Katowice

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe w Katowicach

Skontaktuj się z nami

Księgowość Katowice

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych jest doświadczonym biurem rachunkowym, służącym pomocą z zakresu obsługi księgowości, kadr i doradztwa prawa. Nasza oferta dedykowana jest małym i średnim przedsiębiorstwom oraz spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku Newconnect. Nasze biuro jest doskonałym wyborem, jeśli szukają Państwo profesjonalnych usług w przedmiocie finansów i rachunkowości.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw w Katowicach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej księgowości i księgowości online, jesteśmy w stanie rozszerzyć nasze usługi na inne miasta, w tym Katowice. Zachęcamy zatem do kontaktu firmy z całej Polski.

Doradztwo prawno-biznesowe w Katowicach

Usługi księgowości są nierozerwalnie związane ze zmianami legislacyjnymi. W naszym zespole znajdą Państwo ekspertów, którzy pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości natury prawnej. Służymy doradztwem w zakresie prawa pracy, odzyskiwania należności, danych osobowych, wyborze formy działalności gospodarczej, rejestracji bądź przekształceń spółki. Jesteśmy jednym z niewielu biur rachunkowych, które są wsparciem podczas chęci inwestycji z wykorzystaniem platform crowdfundingowych. Portalom finansowania społecznościowego pomożemy w niepewnych dla nich sprawach podatkowych. Nasze przedsiębiorstwo przeprowadzi dla Państwa analizę due diligence wraz z przygotowaniem raportu.

Jeśli martwią Państwa transformacje ustawodawstwa z zakresu prawa finansowego, z naszą kadrą doświadczonych specjalistów, mogą być Państwo przekonani, że wszystko wykonujemy zgodnie z literą prawa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą — CKSK, a zwłaszcza z usługami księgowości realizowanymi w Katowicach i całej Polsce.

Dlaczego warto zlecić nam obsługę księgową?

W CKSK używamy innowacyjnych rozwiązań z branży IT. Kontakt między naszym biurem a Państwem może odbywać się drogą elektroniczną. Stosujemy do tego specjalną Platformę Internetową, za pomocą której mogą Państwo 24h/7 dni w tygodniu sprawdzać stan zaksięgowanych dokumentów. Dane w niej zawarte są stale monitorowane. Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne obniżają koszty oferowanych usług, zachowując ich najwyższą jakość.

Obok księgowości online w Katowicach, wykorzystujemy nowoczesne technologie usprawniające naszą działalność. Program E-Faktury jest prostym i ekologicznym rozwiązaniem w przeciwieństwie do wystawiania tradycyjnych faktur VAT. Pozostałe narzędzia, jak E-Analizy, E-Raporty pozwalają na szybsze i bezbłędne przeprowadzenie sprawozdań i raportów finansowych. System E-Cash Flow stanowi interaktywny kalendarz wpływów i wydatków. Nowatorskie sposoby prowadzenia księgowości udoskonalają nasze usługi.

Warto podkreślić, że doceniają nas spółki zarejestrowane na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku Newconnect. Przeprowadzone przez nas dla nich sprawozdania finansowe i bilanse są pozytywnie oceniane. Potwierdza to naszą wiedzę, doświadczenie i jakość świadczonych usług.

Jeśli szukają Państwo biura rachunkowego, które profesjonalnie zajmie się księgowością Państwa przedsiębiorstwa w Katowicach bądź innym mieście, zachęcamy do kontaktu z Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych. Podejmiemy się każdego wyzwania, gwarantując satysfakcję z powierzonych nam zadań.