Księgowość Katowice

 

 

 

Pełna księgowość Katowice

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe w Katowicach

Skontaktuj się z nami

Księgowość Katowice

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych jest doświadczonym biurem rachunkowym, służącym pomocą z zakresu obsługi księgowości, kadr i doradztwa prawa. Nasza oferta dedykowana jest małym i średnim przedsiębiorstwom oraz spółkom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku Newconnect.

Nasze biuro jest doskonałym wyborem, jeśli szukają Państwo profesjonalnych usług w przedmiocie finansów i rachunkowości. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw w Katowicach. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej księgowości dla spółek i księgowości online jesteśmy w stanie rozszerzyć nasze usługi na inne miasta, w tym Katowice. Zachęcamy zatem do kontaktu firmy z całej Polski!

Doradztwo prawno-biznesowe w Katowicach

Świadczone przez nas usługi księgowości dla spółki w Katowicach są nierozerwalnie związane ze zmianami legislacyjnymi. W naszym zespole znajdą Państwo ekspertów, którzy pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości natury prawnej. Służymy doradztwem w zakresie prawa pracy, odzyskiwania należności, danych osobowych, wyborze formy działalności gospodarczej, rejestracji bądź przekształceń spółki. Jesteśmy jednym z niewielu biur rachunkowych, które są wsparciem podczas chęci inwestycji z wykorzystaniem platform crowdfundingowych. Portalom finansowania społecznościowego pomożemy w niepewnych dla nich sprawach podatkowych. Nasze przedsiębiorstwo przeprowadzi dla Państwa analizę due diligence wraz z przygotowaniem raportu.

Jeśli martwią Państwa transformacje ustawodawstwa z zakresu prawa finansowego, z naszą kadrą doświadczonych specjalistów, mogą być Państwo przekonani, że wszystko wykonujemy zgodnie z literą prawa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą — CKSK, a zwłaszcza z usługami księgowości dla spółek realizowanymi w Katowicach i całej Polsce!

Dlaczego warto zlecić nam obsługę księgową?

W CKSK używamy innowacyjnych rozwiązań z branży IT. Kontakt między naszym biurem a Państwem może odbywać się drogą elektroniczną. Stosujemy do tego specjalną Platformę Internetową, za pomocą której mogą Państwo 24h/7 dni w tygodniu sprawdzać stan zaksięgowanych dokumentów. Nasza infrastruktura cyfrowa jest stale monitorowana przez ekspertów od cyberbezpieczeństwa, dlatego mogą mieć Państwo pewność co do poufności i odpowiedniej ochrony wszelkich danych swojej firmy. Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne nie tylko obniżają koszty oferowanych usług, zachowując ich najwyższą jakość, ale także znacząco przyśpieszają wszelkie procesy księgowe. Internetowa księgowość dla spółki w Katowicach pozwala nam automatyzować rutynowe procesy, na bieżąco korygować ewentualne nieprawidłowości oraz zapewniać Klientom pełen wgląd zarówno w całościową sytuację swojej firmy, jak i w efekty naszej pracy.

Obok w pełni scyfryzowanej księgowości dla spółek w Katowicach, wykorzystujemy nowoczesne technologie usprawniające naszą działalność. Program E-Faktury jest prostym i ekologicznym rozwiązaniem w przeciwieństwie do wystawiania tradycyjnych faktur VAT. Pozostałe narzędzia, jak E-Analizy, E-Raporty pozwalają na szybsze i bezbłędne przeprowadzenie sprawozdań i raportów finansowych. System E-Cash Flow stanowi interaktywny kalendarz wpływów i wydatków. Nowatorskie sposoby prowadzenia księgowości udoskonalają nasze usługi.

Warto podkreślić, że doceniają nas spółki zarejestrowane na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku Newconnect. Przeprowadzone przez nas dla nich sprawozdania finansowe i bilanse są pozytywnie oceniane. Potwierdza to naszą wiedzę, doświadczenie i jakość świadczonych usług. W ramach współpracy możemy wykonać szereg usług związanych z wprowadzeniem spółki do obrotu oraz przygotowaniem i obsługą oferty. Przeprowadzamy m.in. wyceny spółek, dokonujemy przekształceń prawnych, organizujemy spotkania z inwestorami, publikujemy materiały marketingowe, reprezentujemy spółkę przed organizatorem Alternatywnego Systemu Obrotu, przygotowujemy oraz składamy wnioski do KDPW. Prowadzimy również pełną księgowość dla spółek w Katowicach notowanych na GPW.

Jeśli szukają Państwo biura rachunkowego, które profesjonalnie zajmie się księgowością dla Państwa spółki w Katowicach bądź innym mieście, zachęcamy do kontaktu z Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych. Podejmiemy się każdego wyzwania, gwarantując satysfakcję z powierzonych nam zadań.

Czekamy na Państwa kontakt!