Księgowość Łódź

 

 

 

Pełna księgowość Łódź

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe w Łodzi

Skontaktuj się z nami

Księgowość Łódź

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych to wybór dla Państwa, jeśli szukacie efektywnych i nowoczesnych form prowadzenia księgowości. Biuro rachunkowe CKSK oferuje księgowość pełną i uproszczoną, obsługę kadr i płac oraz doradztwo prawno-biznesowe. Usługi kierowane są zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i większych spółek, także tych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych lub rynku Newconnect.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, biuro rachunkowe CKSK może poprowadzić dla Państwa księgowość całkowicie online. Z tego powodu, nasza oferta skierowana jest do firm nie tylko w Łodzi, ale także w innych miastach.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą CKSK, która realizuje usługi obejmujące księgowość w Łodzi Zapewniamy, że nasza kadra złożona jest z wykształconych pracowników, posiadających certyfikaty Ministra Finansów oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Nowoczesna księgowość w Łodzi

W CKSK komunikacja między naszym biurem a Klientem odbywa się za pomocą Internetu. Wykorzystanie elektronicznego systemu współpracy pozwala na sprawniejsze prowadzenie księgowości w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Katowicach bądź w innych miastach.

W skład używanych przez nas programów wchodzi E-Analiza, E-Cash Flow, czyli interaktywny rachunek przepływów pieniężnych, E-Raporty oraz coraz bardziej popularny sposób wystawiania faktur VAT – E-Faktury.

Księgowość online pozwala Państwu mieć dostęp do statystyk, zobowiązań podatkowych i stanu zaksięgowanych dokumentów z każdego miejsca na Ziemi przez 24h/7 dni w tygodniu. Wszystko to odbywa się za wykorzystaniem specjalnej Platformy Internetowej, która jest monitorowana więc Państwa dane są bezpieczne. Obsługa księgowości w tej formie pozwala na bezbłędność, elastyczność i szybkość działania.

Jeśli szukają Państwo biura rachunkowego, które profesjonalnie i rzetelnie poprowadzi dla Państwa spółki księgowość, zapraszamy do kontaktu. Powierzone nam zadania są zawsze wykonywane w terminie, zgodnie z prawem i standardami rachunkowości.

Dlaczego warto wybrać CKSK?

W Centrum Księgowym Spółek Kapitałowych stawiamy na jakość. Wykonywane przez nas usługi są dostosowywane do potrzeb Klienta. Nasze biuro funkcjonuje od 2005 roku, co potwierdza wieloletnie doświadczenie. Nasz profesjonalizm jest doceniany przez spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych, których bilanse i sprawozdania finansowe są poddawane ocenie i upubliczniane.

Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości w Łodzi z wykorzystaniem nowoczesnych technik elektronicznych. Obok tego, wiemy jak konieczny jest stały rozwój i nauka. Wśród naszego zespołu znajdują się prawdziwi eksperci w zakresu prawa finansowego. Wybierając nasze biuro rachunkowe, mogą Państwo liczyć na wsparcie natury prawnej. Pomagamy przy wyborze formy prowadzenia działalności gospodarczej, rejestracji, przekształcenia spółki, sporządzania i opiniowania umów. Nie straszne są nam procedury i formalności związane z wprowadzeniem spółki na Giełdę Papierów Wartościowych lub rynek Newconnect. Doradztwem służymy podmiotom gospodarczym chcącym inwestować na rynku crowdfundingu, który z uwagi na brak szczegółowych uregulowań w polskim prawie może wiązać się z niepewnością podejmowanych działań.

Jeśli chcą skorzystać Państwo z usług księgowych w Łodzi bądź innym mieście doświadczonego biura, jakim jest Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych, zachęcamy do kontaktu.