Księgowość online

Strona główna    –   Oferta   –   Księgowość online

 

 

Pełna księgowość online w CKSK

24h/7 dni w tygodniu

Pełna księgowość online
– sprawdź zalety

Oferta specjalna. Dostęp do danych finansowych przez księgowość online 24h na dobęz dowolnegomiejsca na ziemi.

Pełna księgowość online jest ofertą dla klientów, dla których ważny jest maksymalnie krótki czas
dostępu do danych oraz obniżka kosztów

N

Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy oraz kontrola poprawności wpłat do U.S.

N

Reprezentacja Klienta w Urzędzie Skarbowym oraz podczas kontroli podatkowych.

N

Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.

N

Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy oraz kontrola poprawności wpłat do U.S.

N

Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT-16A , PIT-28.

N

Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji i ewidencji podatkowych, do których zobowiązany jest podatnik.

Klient ma możliwość na bieżąco weryfikować wyliczone zobowiązania podatkowe oraz preliminować podatki na przyszłość. W tym celu Klient otrzymuje bezpośredni dostęp do programu księgowego poprzez Platformę Internetową, na której dyrektorzy finansowi, prezesi firm lub dedykowani pracownicy mają możliwość kontroli stanu zaksięgowanych dokumentów. Posiadają zatem wszelkie niezbędne narzędzia do przygotowywania zestawień oraz analiz, co pozwala w szybki i dogodny sposób zapoznać się z bieżącą sytuacją finansową firmy. Pełna księgowość online jest nie tylko wygodnym, ale i efektywnym sposobem na zarządzanie finansami firmy: skorzystaj z niej już dziś.

Dokumentacja pozostaje w firmie pod okiem kierownictwa firmy i w każdej chwili jest dostępna dla organów kontroli podatkowej.

Dla kogo jest przeznaczona księgowość online?

Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom poszukującym narzędzia pozwalającego na wygodny i stały dostęp do danych finansowych swojej firmy, prezentujemy profesjonalną platformę księgowości online. Spółka z o.o, akcyjna, komandytowa czy dowolnego innego rodzaju przedsiębiorstwo może skorzystać z zalet oferowanego systemu. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla wszystkich osób, dla których istotny jest całodobowy wgląd do informacji rachunkowych przedsiębiorstwa, bez względu na miejsce, w którym się znajdują. Księgowość online to polecany wybór dla Klientów, którym zależy na możliwości sprawnej, prostej analizy bieżących obrotów pieniędzy firmy, optymalnym planowaniu wydatków lub inwestycji, łatwiejszej kontroli nad podatkami, a w rezultacie obniżeniu kosztów.

Dlaczego warto wybrać księgowość online?

Korzystanie z platformy do księgowości online spółek z o.o. wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim oferujemy naszym Klientom natychmiastowy dostęp do wszystkich kluczowych danych przedsiębiorstwa, który jest możliwy z dowolnego miejsca i o każdej porze. W każdej chwili przedsiębiorca lub wyznaczona przez niego osoba może sprawdzić bieżące wyniki firmy, spodziewane w danym tygodniu płatności czy też dowolne inne dane niezbędne do sprawnego funkcjonowania biznesu.

Zapewniamy również najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności systemu. Platforma do księgowości online jest stale monitorowana przez wysokiej klasy specjalistów, czuwających nad jej bezproblemowym działaniem oraz ochroną danych Klientów. Dzięki temu można mieć gwarancję, że znajdujące się w niej informacje, dokumenty czy inne dane są skutecznie chronione przed niepowołanymi osobami.

Stosowanie platformy do księgowości online spółki z o.o. czy dowolnej innej spółki wiąże się również z wysoką elastycznością oraz szybkością działania. Dzięki archiwum elektronicznemu możliwy jest łatwy, wygodny wgląd do dowolnych faktur albo innych dokumentów w wersji elektronicznej. Bardzo intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika gwarantuje z kolei prosty dostęp do danych.

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, działających w branży księgowo-rachunkowej od wielu lat. Dzięki temu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm oraz terminowość świadczonych usług. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem, dlatego pozostajemy w bieżącym kontakcie. Konsultacje z naszymi specjalistami są możliwe osobiście, telefonicznie, mailowo, jak również poprzez wspomnianą platformę. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania obejmujące księgowość online zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dlaczego warto wybrać księgowość online?

Korzystanie z platformy do księgowości online spółek z o.o. wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim więc oferujemy naszym Klientom natychmiastowy dostęp do wszystkich kluczowych danych przedsiębiorstwa, który jest możliwy z dowolnego miejsca i o każdej porze. W każdej chwili przedsiębiorca lub wyznaczona przez niego osoba może sprawdzić bieżące wyniki firmy, spodziewane w danym tygodniu płatności czy też dowolne inne dane niezbędne do sprawnego funkcjonowania biznesu.
Zapewniamy również najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności systemu. Platforma jest stale monitorowana przez wysokiej klasy specjalistów, czuwających nad jej bezproblemowym działaniem oraz ochroną danych Klientów. Dzięki temu można mieć gwarancję, że znajdujące się w niej informacje, dokumenty czy inne dane są skutecznie chronione przed niepowołanymi osobami.
Stosowanie platformy do księgowości online spółki z o.o. czy dowolnej innej spółki wiąże się również z wysoką elastycznością oraz szybkością działania. Dzięki archiwum elektronicznemu możliwy jest łatwy, wygodny wgląd do dowolnych faktur albo innych dokumentów w wersji elektronicznej. Bardzo intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika gwarantuje z kolei prosty dostęp do danych.
Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, działających w branży księgowo-rachunkowej od wielu lat. Dzięki temu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm oraz terminowość świadczonych usług. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem, dlatego pozostajemy w bieżącym kontakcie. Konsultacje z naszymi specjalistami są możliwe osobiście, telefonicznie, mailowo, jak również poprzez wspomnianą platformę.

Pełna i uproszczona księgowość online

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pełnej, jak również uproszczonej księgowości online. Zarówno dla jednej, jak i drugiej grupy Klientów oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań księgowych. W zakres naszego elektronicznego systemu współpracy opartego na komunikacji przez internet, wchodzą m.in. E-Faktury, czyli ekologiczna możliwość łatwego wystawiania faktur online, jak również E-Analizy, będące systemem raportowania zintegrowanym z arkuszami MS Excel.

Oferujemy funkcję E-Raporty, polegającą na automatycznym generowaniu raportów finansowych, a także możliwość E-Cash Flow, czyli księgowości opartej na kalendarzu wydatków oraz wpływów. Ponadto proponujemy również Elektroniczny Obieg Dokumentów, czyli narzędzie niezastąpione w celu sprawnego zarządzania zobowiązaniami i należnościami firmy. Bez względu więc na to, jaką formę działalności prowadzą nasi Klienci, mają oni możliwość stałego wglądu przez internet do najważniejszych danych, informacji oraz dokumentacji swojej firmy, a wszystko to dzięki pełnej księgowości online.

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych

The business focus of CKSK is comprehensive accounting, HR and legal services for companies and business organisations, with particular emphasis on commercial law companies. Partnerships limited by stocks form the largest group of CKSK customers. We provide our accounting services in compliance with the applicable laws: the Accounting Act of 29 September 1994, the Corporate Income Tax Act of 15 February 1992 and the Goods and Services Tax Act of 11 March 2004, as amended from time to time, as well as other legal acts that apply to the preparation of tax returns for businesses (PIT-11, PIT 40, PIT 8R, PIT 8AR).