Księgowość Opole

 

 

 

Pełna księgowość Opole

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe w Opolu

Skontaktuj się z nami

Księgowość Opole

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych to biuro rachunkowe dla Państwa spółki, jeśli szukają Państwo profesjonalnego zespołu zajmującego się obsługą księgowości, kadr i prawa. CKSK wychodzi na wprost potrzebom zmieniającego się rynku i wykorzystuje nowoczesne technologie automatyzujące procesy finansowe. Dzięki temu, nasze biuro jest otwarte dla firm nie tylko z Opola, ale także z całej Polski.

Nasza oferta skierowana jest do małych. średnich i dużych przedsiębiorstw. Pomagamy firmom typu start-up oraz tym, które zamierzają być lub są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych bądź rynku Newconnect. Rozpoczynając działalność w 2005 roku jako wewnętrzna księgowość domu maklerskiego, dzisiaj możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Od tego czasu, pakiet naszych usług został zdecydowanie rozszerzony.

Zainteresowanych współpracą, z Centrum Księgowym Spółek Kapitałowych w Opolu, zachęcamy do kontaktu.

Księgowość elektroniczna dla spółek w Opolu

W biurze rachunkowym CKSK wykorzystujemy nowoczesną księgowość opartą o innowacyjne programy. Ułatwiają one proces przygotowywania dokumentów oraz eliminują ewentualne błędy. W skład naszych elektronicznych zasobów wchodzi E-Analiza połączona z arkuszami MS-Excel, E-Cash Flow oraz E-Raporty. Korzystamy również z E-Faktur, które są ekologiczniejszą alternatywą dla tradycyjnych form wystawiania faktur VAT. Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod księgowości, nasi pracownicy mają więcej czasu na doradztwo, analitykę i raportowanie.

Kontakt między Państwem a naszym biurem może odbywać się również za wykorzystaniem Platformy Internetowej, w której gromadzone dane firm są w pełni bezpieczne. Księgowość online pozwala na szybki dostęp do danych, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów usług. W ten sposób mają Państwo możliwość weryfikowania i kontroli zobowiązań podatkowych oraz zaksięgowanych dokumentów z dowolnego miejsca na Ziemi.

Zachęcamy do zapoznania się szerzej z ofertą naszego biura.

Dlaczego warto zlecić obsługę księgowości CKSK?

W Centrum Księgowym Spółek Kapitałowych gwarantujemy najwyższą jakość i efektywność powierzonych zadań. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykształconych pracowników znających aktualne standardy rachunkowości. Nasza wiedza jest na bieżąco aktualizowana, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że nasze usługi z zakresu księgowości w Opolu wykonujemy rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi normami.

Jakość naszych usług potwierdzają sprawozdania finansowe i bilanse przeprowadzone dla firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, które podlegają ocenie, między innymi, Komisji Nadzoru Finansowego.

Dla własnej wygody i spokoju, zachęcamy Państwa do skorzystania z usług CKSK. My zajmiemy się księgowością, a Państwo dalszym rozwojem firmy. Jeśli zatem szukają Państwo biura rachunkowego, które kompletnie i profesjonalnie, obsługuje księgowość w Opolu i nie tylko, zapraszamy do kontaktu.