Księgowość Wrocław

 

 

 

Pełna księgowość Wrocław

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe we Wrocławiu

Skontaktuj się z nami

Księgowość Wrocław

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych jest dla Państwa, jeśli szukają Państwo innowacyjnych rozwiązań dla obsługi księgowości. Usługi oferowane przez biuro rachunkowe CKSK to między innymi doradztwo prawne i biznesowe oraz przeprowadzanie audytów księgowych i kadrowo-płacowych. Wykorzystanie Platformy Internetowej umożliwia kontakt między naszym biurem i Klientem w sposób całkowicie elektroniczny. Dzięki temu, nasza oferta skierowana jest do firm zarówno z Wrocławia, jak i z innych miast.

Świadczone przez nas usługi są dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom niezależnie od formy działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe CKSK ma również doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek debiutujących na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku Newconnect. Znając potrzeby rynku, jesteśmy otwarci na pomoc podmiotom w inwestycji z wykorzystaniem crowdfundingu udziałowego. Pomożemy również rozliczyć przychody uzyskane poprzez inwestycyjne finansowanie społecznościowe.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnego biura rachunkowego, złożonego z wykwalifikowanej kadry, które obsłuży rachunkowość Państwa spółki w sposób profesjonalny, zachęcamy do kontaktu z CKSK oferującego księgowość we Wrocławiu.

Doradztwo prawne i biznesowe we Wrocławiu

Wiemy, jak szybko zmieniają się standardy rachunkowości, dlatego nasi pracownicy są na bieżąco szkoleni. Wyższe wykształcenie ekonomiczne ze specjalizacją rachunkowość oraz odpowiednie certyfikaty Ministra Finansów przygotowały ich do samodzielnego rozwiązywania problemów natury finansowej. Kwalifikacje naszej kadry wzbogaca wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu mamy pewność, że świadczona przez nas księgowość spełnia najwyższe standardy.

W naszym zespole znajdą Państwo również prawdziwych ekspertów prawa finansowego. Dynamiczne zmiany legislacyjne są śledzone przez naszych specjalistów. Możecie zatem być Państwo pewni, że wszystkie nasze usługi wykonywane są zgodnie z literą prawa.

Nasze usługi prawne koncentrują się na przygotowywaniu umów lub ich opiniowaniu, na rejestracji lub przekształceniu spółki, doradztwie w zakresie odzyskiwania należności, prawie pracy, danych osobowych oraz przeprowadzaniu analizy due diligence wraz z przygotowaniem raportu.

Znajomość prawa jest niezbędna w dziedzinie finansów. Jeśli potrzebujecie Państwo biura rachunkowego, które obok obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, może służyć także doradztwem prawnym, zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto wybrać CKSK?

Stała współpraca z Centrum Księgowym Spółek Kapitałowych we Wrocławiu bądź w innym mieście, daje Państwu gwarancję kompletności i jakości powierzonych zadań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie. Sposób prowadzenia księgowości może odbywać w formie tradycyjnej poprzez bezpośredni kontakt z naszym osobistym księgowym we Wrocławiu. Druga, znacznie wygodniejsza i tańsza, opcja to kontakt online. Dokumenty przekazywane są za pośrednictwem skanów, a nasze konsultacje są prowadzone poprzez Platformę Internetową. Dane zgromadzone w niej są w pełni bezpieczne i chronione przez specjalistów.

W naszym biurze wykorzystujemy także innowacyjne technologie z branży IT. Warto podkreślić, że dopiero wkraczają one na polski rynek. W naszym systemie znajdują się takie programy jak E-Faktury, E-Raporty, E-Analizy i E-Cash Flow. Są one ułatwieniem naszej pracy. Pomagają wyeliminować błędy, przez co przygotowywane przez nas dokumenty są na naprawdę wysokim poziomie. Naszą profesjonalność, z zakresu księgowości, we Wrocławiu potwierdzają bilanse i sprawozdania finansowe spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Nowoczesna księgowość pozwala także Państwu na dostęp do statystyk firmy z dowolnego punktu o każdej porze dnia. Regularna kontrola i weryfikacja stanu dokumentów finansowych pozwoli Państwu zachować spokój i oszczędzić czas.

Szukając biura rachunkowego, które rzetelnie i terminowo zajmie się polityką finansową Państwa spółki, zachęcamy do kontaktu z CKSK nie tylko przedsiębiorstwa z Wrocławia, ale także z innych miast Polski. Gwarantujemy satysfakcję z jakości wykonanych usług.