Księgowość Zielona Góra

 

 

 

Pełna księgowość Zielona Góra

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe w Zielonej Górze

Skontaktuj się z nami
Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych to biuro rachunkowe dla tych, którzy cenią profesjonalizm, terminowość i efektywność. CKSK dostosowuje prowadzenie księgowości do potrzeb zmieniającego się rynku. Dzięki wykorzystaniu elektronicznego systemu współpracy, oferta naszego biura skierowana jest do firm z Zielonej Góry i każdego innego miasta.

Księgowość uproszczona i tradycyjna to tylko część świadczonych przez nas usług. CKSK oferuje doradztwo prawne i biznesowe oraz obsługę kadr i płac. Nasza pomoc skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw bez względu na przyjętą formę prowadzenia działalności gospodarczej. Z oferty naszego biura korzystają także spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych lub rynku Newconnect. Jeśli szukacie Państwo biura rachunkowego, które skutecznie zajmie się polityką finansową Waszej firmy, zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że nasza kadra złożona z wykształconych i rzetelnych ekspertów, wykona powierzone zadania w sposób satysfakcjonujący.

Nowoczesna księgowość dla Państwa spółki w Zielonej Górze

Wykorzystanie zautomatyzowanych procesów pozwala na prowadzenie księgowości w Zielonej Górze w sposób bezbłędny i sprawny. Platforma Internetowa zapewnia Państwu jak najszybszy dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca na Ziemi. Dane w niej zawarte są chronione. Możecie Państwo zatem bez zmartwień kontrolować i weryfikować sytuację finansową spółki przez 24h/7 dni w tygodniu.

Do programów używanych w naszym biurze należą E-Raporty i E-Analiza zintegrowana z Ms-Excel. E-Cash Flow ułatwia prowadzenie ręcznej ewidencji płatności poprzez internetowe zarządzanie płatnościami i należnościami. E-Faktury są doskonałą alternatywą i znacznie bardziej ekologiczną dla tych tradycyjnych. Wspomniane rozwiązania są innowacyjnym sposobem prowadzenia księgowości w Zielonej Górze. Systemy te, dopiero wkraczają na polski rynek.

Zachęcamy spółki z Zielonej Góry bądź innego miasta do skorzystania z naszych usług.

Dlaczego to my powinniśmy być Państwa zleceniobiorcą?

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych składa się z wykształconych ekspertów w dziedzinie ekonomii ze specjalizacją rachunkowość. Nasza kadra obok wieloletniego doświadczenia, posiada certyfikaty Ministra Finansów przygotowujące do samodzielnej pracy. Dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się przepisów prawnych i standardów rachunkowości, wymaga od nas stałego rozwoju. Zdobywana przez nas wiedza przekłada się na efektywne wykonywanie oferowanych usług z zakresu księgowości i nie tylko.

Zleceniodawca w przypadkach związanych z działalnością gospodarczą, może liczyć na pomoc natury prawnej. Nasza oferta obejmuje opracowywanie i opiniowanie umów handlowych, doradztwo w zakresie prawa pracy i danych osobowych, wybór formy prowadzonej działalności gospodarczej, rejestracje i przekształcenie spółki. Ponadto, jesteśmy w stanie przeprowadzić analizę biznesowo-finansową tzw. due diligence wraz ze sporządzeniem raportu. Świadczone przez nas usługi są doceniane przez spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Sprawozdania finansowe i bilanse dla nich przygotowywane są poddawane ocenie, między innymi, Komisji Nadzoru Finansowego. Jesteśmy otwarci na pomoc w wejściu na nowoczesny rynek Newconnect oraz rynek crowdfundingu.

Jeśli szukają Państwo, profesjonalnego biura rachunkowego, zachęcamy do kontaktu z CKSK, oferujemy profesjonalną księgowość w Zielonej Górze i na terenie całej Polski.