Księgowość Jasionka

 

 

Pełna księgowość Jasionka

24h/7 dni w tygodniu

Usługi księgowe w Częstochowie

Skontaktuj się z nami

Księgowość Jasionka

CKSK to nowoczesne biuro rachunkowo-księgowe działające na terenie całej Polski. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu pełnej i uproszczonej księgowości dla małych i średnich przedsiębiorstw. Kompleksowo pomagamy także spółkom kapitałowym chcącym wejść na Giełdę Papierów Wartościowych i rynek NewConnect. Zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem w kwestiach prawnych i finansowych oraz obsługą kadrowo-płacową. Korzystanie z platformy internetowej pozwala nam na szybką, efektywną obsługę naszych Klientów przy jednoczesnej optymalizacji ponoszonych przez nich kosztów — dzięki temu rozwiązaniu zyskują oni również bieżący wgląd w dokumentację swojej firmy. Jeśli szukają Państwo biura, które jest w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę księgowości dla spółki w Jasionce, CKSK to wybór, który nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Internetowa księgowość dla spółki — Jasionka

CKSK oferuje Państwu obsługę księgowości dla spółki w Jasionce w trybie online. Korzystając z innowacyjnych rozwiązań, jakie daje nam branża IT, jesteśmy w stanie zautomatyzować wiele procesów księgowych. Dzięki naszej platformie online możemy Państwu zagwarantować między innymi:

    • Błyskawiczny obieg danych,
    • Minimalizację ryzyka wystąpienia błędów i możliwość ich natychmiastowej korekty
    • Pełny, całodobowy wgląd w dokumentację oraz stan finansów firmy
    • Możliwość bieżącego monitorowania naszej pracy
    • Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych

Elektroniczny obieg dokumentów oprócz szybkości działania pozwala nam na wprowadzenie szeregu udogodnień dla naszych Klientów. Zyskują oni możliwość pełnego wglądu w: zaksięgowane dokumenty, bieżące oraz archiwalne raporty, zapisy kont, zestawienia miesięczne/roczne, naliczone podatki i składki ZUS. Ponadto możemy zaoferować usługę przypominania o zbliżających się terminach rozliczeń.

CKSK w ramach obsługi księgowości dla spółki w Jasionce może zaoferować Państwu również wsparcie w wejściu na rynek NewConnect i Giełdę Papierów Wartościowych. Obejmuje ono nie tylko sprawną elektroniczną księgowość, ale także usługi związane z przygotowaniem i obsługą oferty przedsiębiorstwa oraz wprowadzeniem go do obrotu giełdowego. Możemy m.in. przeprowadzić wycenę spółki, przygotować ofertę dla inwestorów, zorganizować materiały marketingowe i promocyjne, a także dokonać przekształcenia prawnego spółki. Te oraz wiele innych usług świadczonych przez CKSK pozwoliło już wielu naszym Klientom pozyskać niezbędny kapitał potrzebny, by awansować do pierwszej ligi polskich przedsiębiorstw.

Dlaczego warto powierzyć nam swoją księgowość?

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych oferuje współpracę na wielu różnych płaszczyznach. Od 2005 roku pomagamy właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw odnaleźć się w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów, znajdując najkorzystniejsze rozwiązania do każdego typu prowadzonej działalności. Nasi specjaliści to eksperci w dziedzinach księgowości, finansów, prawa i kadr, dzięki czemu nasze kompetencje sięgają znacznie dalej poza prowadzenie obsługi księgowej dla spółek. Sporządzamy raporty menadżerskie, organizujemy audyty księgowe oraz kadrowo-płacowe, przeprowadzamy analizy dla zarządców, pośredniczymy w zakładaniu spółek, oferujemy pomoc prawną i finansową na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Stale aktualizujemy stan naszej wiedzy, dostosowując metody pracy do specyfiki rynku i aktualnych przepisów prawnych i podatkowych. Dzięki pełnej cyfryzacji możemy świadczyć usługi online, obsługując firmy na terenie całego kraju, nie ograniczając się tylko do największych ośrodków miejskich. Z równą skutecznością możemy prowadzić księgowość dla spółki w Jasionce, jak i firm mieszczących się w Gdańsku czy Warszawie.

CKSK to firma łącząca wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wybór naszego biura to powierzenie swojej księgowości profesjonalistom oraz postawienie na innowacyjne metody zapewniające przejrzystość i przystępność współpracy. Jeżeli szukają Państwo biura rachunkowego, któremu można powierzyć prowadzenie księgowości dla spółki w Jasionce, serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!